Homm Bitkisel Prim Sistemi

homm bitkisel prim sistemi

Homm Bitkisel Üyelik Sistemi

Homm Bitkisel prim sistemi, kariyer planlamaları farklı işlemektedir. Homm Bitkisel temsilci 3 kolundan prim kazanabilir. Homm Bitkisel Temsilci ler buldukları homm bitkisel üye listesinin altına eklenerek genel bir gelişim oluşturmuş olmaktadır. Homm Bitkisel temsilci olarak kariyerinde yükselebilmesi için belirlenen koşulları sağlamaktadır.

 

Homm bitkisel prim sistemi, liderlik tarafından geliri, seviye kazancından, destek geliri ve nesil kazanç bölümlerinden oluşmaktadır. Homm Bitkisel temsilci alt kısım ekibininde seviyesine göre yüzde miktari ile homm bitkisel kazanç geliri sağlayarak 3 farklı gelir elde edebilir.

homm bitkisel kazanç sistemi

Homm Bitkisel kazanç tablosu göre prim 500TL ekip puanı ve %5 oran primi ile başlamaktadır. Yüzde oranı homm bitkisel tarafından %25 olarak belirlenmiş bulunmaktadır. Üst seviyede bulunan homm bitkisel temsilci için nesil primleri eklenmektedir. Temsilciler seviyeye göre en fazla 7 neslinden ek gelir elde edebilir. Ayrıca Homm Bitkisel temsilci Saha Destek Geliri bonus para ödülü verilmektedir. Saha Destek Geliri sürekli olarak sık sık tekrarlanmaktadır.